Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 13:40 Bu haber 449 kez okundu
 
BAŞKAN İRCİENGİZ’İN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Gaziler Günü TBMM tarafından Mustafa Kemal Atatürk’e ”Mareşallik” rütbesi ile “Gazilik” unvanının verildiği çok anlamlı ve tarihi bir gündür.
GÜNDEM Haberi
             BAŞKAN İRCİENGİZ’İN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Şehitlerimiz ve gazilerimiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza kadar yaşayacağının, Türk Ulus’unun bu uğurda hiçbir özveriden kaçınmayacağının ölümsüz simgeleri olarak, gönüllerdeki saygın yerlerini almışlardır.

Onlar, yüce Türk Ulus’unun mensubu olmanın verdiği gurur ve güvenle, ülkelerine hizmet etmişler, yurtseverlikleriyle örnek olmuşlardır. Türk Ulusu, şehit ve gazilerini her zaman en yüce duygularla anımsamakta, onlara sonsuz sevgi ve saygı duymaktadır.

Bizlerde bu vatan için, elimizden gelenin en iyisini yaparak onlara layık olmalıyız, onların göstermiş olduğu fedakarlığın karşılığını vermeliyiz.

Kahraman gazilerimize minnettarız. Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e mareşallik rütbesi ve gazilik unvanı verilişinin 100. yıl dönümünde, Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, İRCİENGİZ’İN, GAZİLER, GÜNÜ, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı