Haber Detayı
25 Ekim 2021 - Pazartesi 15:54 Bu haber 824 kez okundu
 
BAŞKAN KEYİK’TEN BAŞKAN ÖZCAN’A TAM DESTEK
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği yönetimine yeniden aday olan Kamil Özcan’a tam destek dedi.
GÜNDEM Haberi
           BAŞKAN KEYİK’TEN BAŞKAN ÖZCAN’A TAM DESTEK

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, iki dönem Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanlığını yürüten ve yeniden bu göreve talip olan hemşerimiz Kamil Özcan’a tam destek verdiğini açıkladı, yeniden Cesaretle Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği’nin(TDSYMB) kasım ayındaki 9. olağan genel kurulunda aday olacağını açıklayan, Kamil Özcan’a tam destek verdiklerini açıkladı.

Genel Başkan Kamil Özcan’ın görevini layıkıyla yerine getirip yetiştiricilerin sesi olma misyonunu sürdürdüğüne inancının tam olduğunu ifade eden BUTSO Başkanı Yusuf Keyik: “16 Kasım 2021 tarihinde yapılacak olan Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği’nin dokuzuncu olağan genel kurulu için yeniden aday olarak Burdur’u layıkıyla temsil etmeyi sürdüreceğine inandığımız TDSYMB Başkanı Kamil Özcan ve ekibine seçimlerde başarılar diliyorum. Görev yaptığı sürece sadece ilimizdeki değil tüm Türkiye’deki yetiştiricilerin sesi olan, yıllardan beridir üretim sektöründe aktif bir biçimde yer alan, konusunda uzman, üreticinin sorun ve taleplerini Merkez Birliğinden ilgili Bakanlıklara taşıyıp çözümler oluşturan, yaptığı işlerle de takdiri hak eden hemşerimiz Kamil Özcan’a şahsım ve Odam adına genel kurulda başarılar diliyor, neticenin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Özcan’ın TDSYMB delegelerinden güven tazeleyeceğine olan inancımız tamdır, yolu açık olsun” dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , BAŞKAN, KEYİK’TEN, BAŞKAN, ÖZCAN’A, TAM, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı