Haber Detayı
11 Kasım 2021 - Perşembe 10:08 Bu haber 861 kez okundu
 
ÇOK GÜLECEKSİNİZ
BUGÜNE kadar rol aldığı dizi ve sinema filmlerindeki oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken Abuzer Deniz Boyraz, şimdi de Azerbaycan’da çekimlerine başlanacak olan komedi filmi için kamera karşısına geçecek.
KÜLTÜR Haberi
                        ÇOK GÜLECEKSİNİZ

Turgut Geleç’in yapımcılığını, Muzaffer Uzunyılmaz’ın uygulayıcı yapımcılığını üstendiği  ’Kabak Tatlısı’ filminin çekimleri için geri sayım başladı. Özlem Bölükbaşı’nın senaryosunu yazdığı  komedi tarzındaki sinema filmini İranlı ünlü yönetmen Behnam Saeedi çekecek. Azerbaycan’da çekimlerine başlanacak olan filmde Türk ve Azerbaycanlı birçok ünlü oyuncu rol alacak. Özellikle aksiyon filmlerinde delikanlı rollerle çıkış yakalayan  Abuzer Deniz Boyraz,ilk kez bir komedi filminde yer alacak. Filmin büyük ses getireceğini iddia eden yakışıklı oyuncu, ‘Türk ve Azerbaycanlı oyuncu arkadaşlarımızla 2022’ye damga vuracak film için kamera karşısına geçeceğiz. Bu film gişe rekorları kıracak. İzleyenler gülme krizine sokacak’dedi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ÇOK, GÜLECEKSİNİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı