Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 17:21 Bu haber 1259 kez okundu
 
ERCAN AKIN FEN LİSESİ’NDE DERECEYE GİREN ÜÇ ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
Burdur Valisi Ali Arslantaş, Ercan Akın Fen Lisesinde 2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında dereceye giren mezun öğrenciler için düzenlenen ödül törenine katıldı.
EĞİTİM Haberi
             ERCAN AKIN FEN LİSESİ’NDE DERECEYE GİREN ÜÇ ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Öğrencileri tebrik eden Vali Arslantaş, Üniversite öğrenimlerinde başarılarının devamını diledi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Okulun Banisi Hayırsever iş insanı Ercan Akın tarafından dereceye giren ilk üç öğrencinin ödüllendirildiği tören, Okul Müdürü Ahmet Akıncı’nın sunumu ile başladı.

Dönem Birincisi öğrenci tarafından kütüğe isim çakılması, ödül töreni ve plaket takdimi ile devam eden programda; 2020 / 2021 eğitim öğretim yılı Burdur Fen Lisesi Dönem 1‘incisi Sude Nalbant, Dönem 2’incisi Ayşegül Bağlan, Dönem 3’üncüsü Tuba Bakır’a ödülleri Okulun Banisi Ercan Akın tarafından takdim edildi.

Ödül takdiminin ardından Öğrencilere plaketleri Vali Arslantaş, Burdur Milletvekili Sayın Bayram Özçelik, İl Milli Eğitim Müdürü Erdem KAYA tarafından verildi.

Vali Arslantaş plaket takdimi sonrası yaptığı konuşmada; salonda hazır bulunan öğrencilere dereceye giren ablalarını örnek almalarını isteyerek, başarı temennisinde bulundu. “Bu yıl dereceye girenler ve de daha önceki mezun olan ablalarınız ve abileriniz yolunda emin adımlarla ilerleyerek, aileleriniz ve bizlerinde göğsünü kabartarak, yeni ufuklara yelken açacağınıza, başarılar elde edeceğinize inanıyor, sizlere güvendiğimizi belirterek yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. “ dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ERCAN, AKIN, FEN, LİSESİ’NDE, DERECEYE, GİREN, ÜÇ, ÖĞRENCİ, ÖDÜLLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı