Haber Detayı
21 Ekim 2021 - Perşembe 18:01 Bu haber 1087 kez okundu
 
VAROLLAR A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI BAKİ VAROL’DAN TÜM DOSTLARINA SELAM VAR
Birçoğunuzun bildiği üzere bir süredir Karaciğer yetmezliği rahatsızlığım vardı, tedavi sürecimin geldiği noktada organ nakli ameliyatına karar verildi
SAĞLIK Haberi
  VAROLLAR A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI BAKİ VAROL’DAN TÜM DOSTLARINA SELAM VAR

Burdur Varollar A,Ş. Yönetim Kurulu İş İnsanı Baki Varol, Yaptığı açıklamada;  Karaciğerini benimle paylaşmak isteyen yeğenim Mustafa ile birlikte Medical Park Antalya Hastanesi’nde organ nakli ameliyatımızı 08.10.2021 Cuma günü birbirinden kıymetli hocalarımız sayesinde başarılı bir şekilde atlatmış bulunmaktayız. Bu vesile ile yeğenim Mustafa Varol’a da tekrar teşekkür ediyorum. Belirtmek isterim ki her ikimizin de sağlık durumu çok şükür gayet iyi. Siz sevenlerimin duası ile en kısa zamanda işlerimin başına geçmek üzere bir süreliğine istirahate çekildim. Bu süre zarfında gerek il içinden, gerek il dışından hastaneye gelen, gelemeyen, telefonla arayan, arayamayan merak eden, soran, yanımızda olan tüm dostlarıma teşekkür eder sevgiyle selamlarım.

Yakın ilgilerinden dolayı Kara Kuvvetleri Komutanımız Orgeneral Sayın Musa ARSEVER’e hastanede ziyaret ederek şeref veren Burdur Valisi Ali ARSLANTAŞ’a, Muratpaşa Kaymakamımız  Orhan BURHAN’a, Antalya İl Jandarma Komutanımız Tuğgeneral Yavuz ÖZFİDAN’a, Burdur İl Jandarma Komutanımız Albay Mustafa GÜDER’e, Burdur İl Emniyet Müdürümüz  Ümit BİTİRİK’e, arayıp soran tüm mülki amirlerimize, Ankara’dan ve diğer illerden kalkıp gelen, arayan soran, ulaşan ulaşamayan tüm bürokrat dostlarıma, kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunarım.

Rahatsızlığımın ortaya çıktığı ilk günden beri birebir süreci takip eden Sevgili Dostum, arkadaşım, kardeşim Dr. Sayın Mevlüt Yaman’a ve ailesine de her daim benim ve ailemin yanında olduğu için özel bir teşekkür etmek isterim.

Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Nedim ONGUN ve Gastroenteroloji Uzmanı, kardeşim  Dr. Ferit ÇELİK başta olmak üzere tüm hekim dost ve arkadaşlarıma, Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesi’nde Prof. Dr. Kudret AYTEMİR hocam ve ekibi başta olmak üzere tüm hocalarıma ve hekim dostlarıma, Özel Isparta Hastanesi’nde tedavim süresince tüm tetkiklerimi büyük bir özveri ile yapan yaptıran hastane sahibi Prof. Dr. Hakan KAYA, Başhekim Dr. Sayın Celalettin ÖZKAN ve teşhisi koyan uzman Dr.Bülent KARA başta olmak üzere tüm hekim dostlarıma, hastane idaresinde görevli kardeşlerime, şu an burada saymakla bitiremeyeceğim, ülkemizin dört bir yanından yetişip yanımda olan her mertebeden saygıdeğer dostlarıma, arkadaşlarıma, kardeşlerime şükranlarımı sunarım.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , VAROLLAR, A.Ş., YÖNETİM, KURULU, BAŞKANI, BAKİ, VAROL’DAN, TÜM, DOSTLARINA, SELAM, VAR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı