Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 18:23 Bu haber 1575 kez okundu
 
BURDUR BELEDİYESİ VE ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ DOSTLUK VE EĞİTİM PROJESİ
Burdur Belediyesi ve Antalya Akev Üniversitesi iki kent arasında farklı alanlarda projeleri birlikte yürütmek amacı ile sosyal sorumluluk projeleri imzaladılar.
GÜNDEM Haberi
                BURDUR BELEDİYESİ VE ANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ DOSTLUK VE EĞİTİM PROJESİ

Burdur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Meclis toplantı salonunda bir araya gelerek gazetecilere proje hakkında açıklamalarda bulunarak proje için ortak imza attılar. Yapılan açıklama da  Burdur Belediyesi barınağından sahiplenilecek her dostumuz için sahiplenen kişiye 100 eğitim Bursuna imkan tanınacak “Yuva Ol Dost Kazan” Projesi hayata geçirilecek . Yine bu tarih itibarı ile barınak içinden sahiplenilen sevimli dostlarımız için 28. Mayıs 2021 tarihinde bir güzellik ve yetenek yarışması düzenlenecek. Bu yarışmada dereceye giren sokak dostları için birinciye 15 bin TL. Bu yarışmada ikinciye 10 bin TL üçüncüye ise 5 Bin TL ödül Antalya Akev Üniversitesi sponsorluğun da hayvan sahiplerine dağıtılacaktır.  

Belediye Fen İşleri Kampusu Meclis Salonunda düzenlenen imza töreninin ardından, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Antalya Akev Üniversitesi Vakıf Başkanı Ekrem Çalkılıç Akev Üniversitesi Rektörü Prof Dr Kamile Perçin Akgül’ün destek verdiği proje hem sokaktaki dostlarımıza sahip çıkılması hem de gençlerimize eğitim desteği verilmesi açısından oldukça ön em taşıyor.   Proje 4 Ekim 2021 tarihinde sevimli dostlarımızın sağlık ve fiziksel durumları ile ilgili kontrollerinin yapılmasının ardından burs ve ödüllerin sahiplerine dağıtılmasının ardından sona erecektir.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, BELEDİYESİ, VE, ANTALYA, AKEV, ÜNİVERSİTESİ, DOSTLUK, VE, EĞİTİM, PROJESİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı