HALKA SEYİR TERASLARINDAN BİRİNİ BUCAK’A KANZADIRIYOR

DİĞER 28.03.2023 - 15:44, Güncelleme: 28.03.2023 - 15:44 3387+ kez okundu.
 

HALKA SEYİR TERASLARINDAN BİRİNİ BUCAK’A KANZADIRIYOR

Bucak’ın çehresini değiştirecek projelere bir bir imza atan Bucak Belediyesi önemli bir vizyon projesini daha hayata geçiriyor.
Bucak Belediyesi içerisinde kafe ve restoran ile çok amaçlı salonun olduğu 3 katlı seyir terasını ihaleye çıkıyor. Seyir terasına ulaşım için yürüyüş ve bisiklet yolları da yapılacak. Ayrıca seyir terasına gidecek yol güzergâhında dinlenme alanları da olacak. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, bir projeyi daha hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek Bucak’ımız için yenilikler yapmaya ve ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız içerisinde restoran, kafe ve çok amaçlı salonun olduğu müthiş Bucak manzaralı seyir terası projemizi hayata geçirmek için ilk adımı attık ve 7 Nisan 2023 tarihinde bu vizyon projemizi ihaleye çıkıyoruz. Seyir terasımız, Bodrum kat 542,6 m2, Zemin kat 988,27 m2 ve 1. Kat: 542,6 m2 den olmak üzere toplam da 2073,47 m2’den oluşacak. Çok güzel bir proje, yaşlısıyla genciyle toplumumuzun tüm yaş gruplarına hitap edecek. Bu alan vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebileceği bir alan olacak Hemşerilerimiz proje tamamlandığında Sanayi Mahallesi Hökez dağı eteklerinden seyir terasından Bucak’ımızın eşsiz manzarasını izlerken bir taraftan yemek yiyebilecek diğer taraftan da çaylarını yudumlayabilecekler. Ayrıca doğayla iç içe bir parkurda yürüyüş yaparak bisiklet sürebilecekler” İfadelerini kullandı.
Bucak’ın çehresini değiştirecek projelere bir bir imza atan Bucak Belediyesi önemli bir vizyon projesini daha hayata geçiriyor.

n style="font-size:24px">Buca k Belediyes i içerisind e kaf e v e restora n il e ço k amaçl salonu n olduğ u 3 katl seyi r terasın ihaley e çıkıyor . Seyi r terasın a ulaşı m içi n yürüyü v e bisikle t yollar d a yapılacak . Ayrıc a seyi r terasın a gidece k yo l güzergâhınd a dinlenm e alanlar d a olacak.

n style="font-size:24px">Buca k Belediy e Başkan Emrulla h Ünal , bi r projey i dah a hayat a geçirmi olmanı n mutluluğun u yaşadıkların belirtere k Bucak’ımı z içi n yenilikle r yapmay a v e ilkler i gerçekleştirmey e deva m ediyoruz . Uzu n süredi r üzerind e çalıştığımı z içerisind e restoran , kaf e v e ço k amaçl salonu n olduğ u müthi Buca k manzaral seyi r teras projemiz i hayat a geçirme k içi n il k adım attı k v e 7 Nisa n 202 3 tarihind e b u vizyo n projemiz i ihaley e çıkıyoruz . Seyi r terasımız , Bodru m ka t 542, 6 m2 , Zemi n ka t 988,2 7 m 2 v e 1 . Kat : 542, 6 m 2 de n olma k üzer e topla m d a 2073,4 7 m2’de n oluşacak . Ço k güze l bi r proje , yaşlısıyl a genciyl e toplumumuzu n m ya grupların a hita p edecek . B u ala n vatandaşlarımızı n güze l vaki t geçirebileceğ i bi r ala n olaca k Hemşerilerimi z proj e tamamlandığınd a Sanay i Mahalles i Höke z dağ eteklerinde n seyi r terasında n Bucak’ımızı n eşsi z manzarasın izlerke n bi r tarafta n yeme k yiyebilece k diğe r tarafta n d a çayların yudumlayabilecekler . Ayrıc a doğayl a i e bi r parkurd a yürüyü yapara k bisikle t sürebilecekler İfadelerin i kullandı.

Burdur HABERİ

Habere ifade bırak !
#.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve burdurilkadim.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.