Haber Detayı
24 Mayıs 2022 - Salı 09:45 Bu haber 1925 kez okundu
 
KUPA SEVİNCİNİ BAŞKAN ERCENGİZ’LE PAYLAŞTILAR
Hulusi Tosun “ Belediye Başkanımız her zaman bizlerin yanında ve destekçimiz oldu. Kendilerine yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
SPOR Haberi
                  KUPA SEVİNCİNİ BAŞKAN ERCENGİZ’LE PAYLAŞTILAR

Dalyanbey Binicilik Kulübü, Kocaeli Gebze'de Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen atlı dayanıklılık yarışmasına katılarak, Kupa heyecanını Başkan Ercengiz ile paylaştı

Kocaeli Gebze'de Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen atlı dayanıklılık yarışmalarında K2 60 kilometre kategorisini Mustafa Erden Karagöz atı derin rüya ile üçüncü K1 40 kilometre kategorisini Yusuf Okan Özdöl atı Efulim ile birinci olarak tamamladılar

Kupa Heyecanını Başkan Ercengiz’le paylaşan sporcular ve Dalyanbey Binicilik Kulübü Antrönör Hulusi Tosun “ Belediye Başkanımız her zaman bizlerin yanında ve destekçimiz oldu. Kendilerine yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ercengiz “Atçılık bizim ata sporumuz. İlimizde bu spora gönül vererek birinci ve üçüncü olan 2 sporcumuzu ve Antrenörleri Hulusi Tosun’u başarılarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , KUPA, SEVİNCİNİ, BAŞKAN, ERCENGİZ’LE, PAYLAŞTILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-1178459690048185