Haber Detayı
16 Ekim 2021 - Cumartesi 16:44 Bu haber 605 kez okundu
 
TAKSİ’NİN YILDIZI SANY NACERİ İSTANBUL’DA
Taksi film serisiyle gönüllerde taht kuran dünyaca ünlü oyuncu Samy Naceri, İstanbul’a gelerek Türk Sineması’nı Geçmişten Günümüze, Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar’ ödül gecesine katıldı.
SANAT Haberi
                     TAKSİ’NİN YILDIZI SANY NACERİ İSTANBUL’DA

Taksi serisiyle sinema severlerin büyük beğenisini toplayan dünyaca ünlü oyuncu Samy Naceri, geldiği İstanbul’da Belçika’da yaşayan Türk asıllı menajeri Don Kerry ile buluştu. İstanbul’un tarihi mekanlarını ziyaret eden ünlü oyuncu Naceri, Türkiye’den bir de sinema filmi teklifi aldı. Dünya starlarının menajeri  Don Kerry (Kerim Yentürk)’Birçok dünya starının yanı sıra Samy Naceri’nin de menajerliğini yapıyorum. Naceri, önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan 5 ayrı film için hazırlıklara başladı. Türkiye’den de teklif aldı.  Türkiye’den gelecek olan sağlam teklif olursa masaya otururuz. Benim en büyük isteğim dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncuların ülkemizde filmler de yer alması ve konserler vermesidir. Türkiye’nin adını tüm dünyaya yaymak için tüm gücümle çalışacağım’diyor.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , TAKSİ’NİN, YILDIZI, SANY, NACERİ, İSTANBUL’DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı