Haber Detayı
02 Kasım 2021 - Salı 13:15 Bu haber 1448 kez okundu
 
TEKVANDO SPORUNDA BAŞARI İLE DÖNDÜLER
Burdur Belediye Spor Taekwondo Kulübü Ankara Mamak Hidayet Türkoğlu spor onunda yapılan Türkiye Şampiyonası sıralamasında ilk 8’e girdi
SPOR Haberi
                TEKVANDO SPORUNDA BAŞARI İLE DÖNDÜLER

28 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Ankara Mamak Hidayet Türkoğlu spor onunda yapılan Türkiye Taekwondo Poomsae şampiyonasında, 204 kulüp ve 1200 sporcunun katıldığı müsabakalarda, Burdur Belediyesi Taekwondo kulübünü temsil eden, kulüp antrenörümüz Erdem Durmaz 41 - 50 yaş büyükler kategorisinde eleme ve yarı finali geçerek finale yükselip faal milli sporcular arasında ilk 8 de yer aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ercengiz “28 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında Ankara Mamak Hidayet Türkoğlu spor salonunda düzenlenen Türkiye Taekwondo Poomsae şampiyonasında Personelimiz Erdem Durmaz Milli Sporcular arasında ilk 8’de yer alarak İlimizi ve Belediyemizi temsil etti. İlimizin adının başarı ile anılmasını sağlayan her sporcumuz bizleri gururlandırıyor. Burdur Belediyesi olarak imkânlarımız dâhilinde tüm spor branşların da destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , TEKVANDO, SPORUNDA, BAŞARI, İLE, DÖNDÜLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı